תלמיד תיכון עתיד למדעים בלוד אחד מ-70 בני נוער מצטיינים שהוזמנו למפגש עם הנשיא והרמטכ"ל

אריק בידר, תלמיד כיתה י"ב בתיכון עתיד , היה אחד מ-70 בני נוער מצטיינים לקראת שירות משמעותי בצה"ל, שהוזמנו לבית הנשיא וזכו להיפגש עם האזרח מספר 1 , עם החייל מספר 1 וקצינים בכירים נוספים.

אריק פעיל מאוד בפרויקטים השונים של בית הספר, כך למשל לוקח חלק באופן קבוע בפרויקט TED – הרצאות לתלמידים על נושאים שונים. בנוסף, מעורב מאוד בפרויקט ה-MUN, שם אף הגיע לייצג את ישראל במשלחת בינלאומית בקנדה באפריל השנה, והגיע להישגים מרשימים מאוד.
מעבר לכך, אריק הוא בעל רוח התנדבות גבוהה, דעתן ומעורה מאוד במצב הפוליטי בארץ ובעולם, כל זה תוך כדי שמירה על הישגים לימודיים יפים.
אריק נבחר לייצג את ביה"ס אשר ערך שינוי משמעותי בשמו, החל מעכשיו ייקרא שמו בישראל- ביה"ס תיכון 'עתיד' למנהיגות מדעית קהילתית לוד. בחירתו של אריק נעשתה ע"י ביה"ס בתיאום עם חיל החינוך בצה"ל.
70 בני הנוער שהגיעו לבית הנשיא השבוע ביום שני, מתכוונים להתגייס לצה"ל ולשרת בתפקיד משמעותי ביותר. לכולם צפוי עתיד מזהיר בעולם העסקים, הקמת חברות סטרטאפים ופעילויות אשר להן השפעה על החיים כמו המלחמה בסרטן. אריק בידר למשל מתכוון בין היתר לעסוק בפוליטיקה המקומית במודיעין שם הוא מתגורר כיום. כמו כן הוא לא מתכוון להסתפק בכך אלא להמשיך ולשאוף ולהגיע גם לבית הנבחרים ולמעלה מזה. 

 

 

ידיעות נוספות

שבוע תרבות בעתיד רשת חינוך !!

17 בפברואר 2019

היום 17.2.19 התחלנו את "שבוע תרבות" ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין שבמהלכו התלמידים יכירו עדות ותרבויות שונות 💃🕺👘התחלנו עם יום צילומים בשיתוף מגמת "עיצוב שיער וטיפוח החן" תודות 🙏✔️שני מרום – רכזת חינוך חברתי.✔️שרית אטיאס

ערב מקצועות בחירה בביה"ס תיכון "עתיד" נווה נחום, באר יעקב !

17 בפברואר 2019

ערב חשיפה למגמות שהתקיים ביום א' 10.02 להורי ותלמידי כיתות ט' בנושא : מגמת חינוך גופני 🤸‍♀️אז מה היה בערב זה .. ✔️ רישום, הכוונה וקבלת חוברת מקצועות הרחבה.✔️ הסבר להורים בלבד.✔️ סבב מגמות ראשון. ✔️ סבב

הרצאה בתחום הגיוס לצהל שהעבירו תלמידי י''ב מביה"ס תיכון "עתיד" למדעים לוד !

17 בפברואר 2019

תלמידי י"ב ✅אורי יוגב ✅טל צדוק, כינסו את כל שכבת י"א והעבירו להם מידע ודרכי פעולה בתחום הגיוס לצהל.✔️בחינות הבגרות ✔️תהליך למידת נהיגה.כל זאת מתוך ניסיונם ומתוך תחקיר שערכו בקרב בוגרים אחרים.ההרצאה כללה