תלמיד תיכון עתיד למדעים בלוד אחד מ-70 בני נוער מצטיינים שהוזמנו למפגש עם הנשיא והרמטכ"ל

אריק בידר, תלמיד כיתה י"ב בתיכון עתיד , היה אחד מ-70 בני נוער מצטיינים לקראת שירות משמעותי בצה"ל, שהוזמנו לבית הנשיא וזכו להיפגש עם האזרח מספר 1 , עם החייל מספר 1 וקצינים בכירים נוספים.

אריק פעיל מאוד בפרויקטים השונים של בית הספר, כך למשל לוקח חלק באופן קבוע בפרויקט TED – הרצאות לתלמידים על נושאים שונים. בנוסף, מעורב מאוד בפרויקט ה-MUN, שם אף הגיע לייצג את ישראל במשלחת בינלאומית בקנדה באפריל השנה, והגיע להישגים מרשימים מאוד.
מעבר לכך, אריק הוא בעל רוח התנדבות גבוהה, דעתן ומעורה מאוד במצב הפוליטי בארץ ובעולם, כל זה תוך כדי שמירה על הישגים לימודיים יפים.
אריק נבחר לייצג את ביה"ס אשר ערך שינוי משמעותי בשמו, החל מעכשיו ייקרא שמו בישראל- ביה"ס תיכון 'עתיד' למנהיגות מדעית קהילתית לוד. בחירתו של אריק נעשתה ע"י ביה"ס בתיאום עם חיל החינוך בצה"ל.
70 בני הנוער שהגיעו לבית הנשיא השבוע ביום שני, מתכוונים להתגייס לצה"ל ולשרת בתפקיד משמעותי ביותר. לכולם צפוי עתיד מזהיר בעולם העסקים, הקמת חברות סטרטאפים ופעילויות אשר להן השפעה על החיים כמו המלחמה בסרטן. אריק בידר למשל מתכוון בין היתר לעסוק בפוליטיקה המקומית במודיעין שם הוא מתגורר כיום. כמו כן הוא לא מתכוון להסתפק בכך אלא להמשיך ולשאוף ולהגיע גם לבית הנבחרים ולמעלה מזה. 

 

 

ידיעות נוספות