רשת עתיד חתמה על הסכם קיבוצי חדש עם עובדי כפרי הנוער

רשת עתיד, המנהלת את כפר הנוער עתיד רזיאל בהרצליה ואת כפר הנוער  עתיד יוענה ז'בוטינסקי בבאר יעקב, חתמה עם ההסתדרות הלאומית ועם וועד העובדים של כפרי הנוער הסכם קיבוצי חדש לשלוש השנים הקרובות.
רשת חינוך עתיד מפעילים את כפרי הנוער  כ-6 שנים בהצלחה מרובה. שני הכפרים שחוו משבר ניהולי וכלכלי עמוק תחת העמותות שניהלו אותם עלו על דרך המלך, משגשגים מבחינה חינוכית וניהולית, ביקוש ורישום גבוה של תלמידים בפנימיות ובבתי הספר והישגים גבוהים. שני כפרי הנוער מהווים מודל ראוי לשילוב בין חינוך כפרי קהילתי והישגים לימודיים, ציונות ושילוב חברתי, קליטת עליה וחינוך מדעי טכנולוגי הומניסטי ברמה גבוהה.
חתימת ההסכם הקיבוצי מהווה צעד נוסף בדרך להובלת הכפרים להצלחה ושיגשוג.
ההסכם החדש הוא לשלוש שנים, והסעיפים העיקריים בו כוללים העמדת שכר המינימום על 5,850 ₪ לעובד במשרה מלאה, שבוע עבודה מקוצר לעובדים מעל גיל 55, מענק יובל לעובדים ותיקים, זכאות לגמולי השתלמות, ועוד.
משה וסלזם, חבר וועד העובדים בכפר נוער דוד רזיאל ציין כי במהלך המו"מ גילתה הנהלת הרשת סובלנות, הקשבה, ורצון ללמוד ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור כל הצדדים.
נציג ההסתדרות הלאומית ששי שדה מסר כי הוא מברך על ההסכם החדש הכולל  הישגים לשני הצדדים, מחזק את הקשר בין הארגון לעובדים, משפר ומעגן את שכרם ותנאי העבודה.
מנכ"ל רשת עתיד מר מנשה סמירה הדגיש ששביעות הרצון של העובדים ותנאי העסקתם הנם מרכיב מרכזי בהצלחת העבודה החינוכית בכפרי הנוער. רשת עתיד שמחה להיות מובילה בהסדרת יחסי העבודה עם עובדינו בכל התחומים על אף המגבלה התקציבית והצורך בצימצום.

ידיעות נוספות

תלמידי מגמת אוטוטק ממח"ט עתיד א.א.פחם זכו במקום השני בתחרות הארצית "רכב אוטונומי " מטעם המחלקה למכונאות רכב במשרד החינוך

22 במרץ 2018

התחרות  התקיימה במכללת אמי"ת בפתח תקווה, והשתתפו בה תלמידי מגמות רכב מבתי ספר ברחבי הארץ.

בתחרות נבחנו פרמטרים שונים של של קושי , כגון : נסיעה במסלול ארוך כולל פיתולים רבים, תנועה בתוך מנהרה , זיהוי מחסום קבוע ומניעת התנגשו בו , עצירה לפני קו אדום וביצוע חניה עצמאית . המכונית נבנתה ותופעלה על ידי קבוצת התלמידים בהנחיית המורים סמי ג'מאל ווואל מחאג'נה, בתמיכת הנהלת בית הספר בראשות המנהל מרואן מחאג'נה.

קבוצת הרובוטיקה של קרית החינוך עתיד דלית אל כרמל העפילה לגמר הארצי של תחרות הרובוטיקה הבינלאומית FIRST

קבוצת Infinity שמייצגת את קריית החינוך עתיד ואת דלית אל כרמל בתחרות הרובוטיקה הבין לאומית( First( F.R.C העפילה לגמר הארצי לאחר זכייתה בפרס הRookie All Star.
חברי הקבוצה : שרה חסון, רובא בדרייה, אילין פרחאת, אמיר מקלדה, ויסאם זידאן, ירין חלבי, ירין חסון, ליליאן חסון, מאיה להיאני, נור חסון, סעיד נסראלדין, פיראס חלבי, רוואן פרו, סלימאן פרו

עמותת יוניסטרים חנכה מרכז יזמות חדש בכפר חב"ד בשיתוף רשת חינוך עתיד

13 במרץ 2018

עמותת יוניסטרים חנכה אתמול מרכז יזמות חדש בכפר חב"ד במתחם בית הספר אוהלי תמימים של רשת חינוך עתיד. מדובר במרכז היזמות הראשון של העמותה במגזר החרדי.
מרכז זה ישמש האב טכנולוגי בו בני נוער תלמידי ישיבת אוהלי תמימים יקדמו חברות סטארט אפ אותן יקימו במסגרת התכנית.