רשת עתיד ומשרד העבודה יקימו בית ספר מקצועי חדש לנוער חרדי בשיתוף עם חברת החשמל

רשת עתיד תפתח בשנה הבאה בית ספר חדש בישיבת "אור העתיד בגן יבנה" , בפיקוח משרד העבודה ובשיתוף עם חברת החשמל שתעסיק את התלמידים באתריה באשדוד ובאשקלון. בית הספר מיועד לנוער חרדי , והתלמידים וישלב לימודים ועבודה בשכר.

בית הספר מיועד לכיתות ט'-יב', ובוגריו יקבלו בסיום לימודיהם תעודת חשמלאי מוסמך, שתאפשר להם עבודה בתחום. התלמידים המצטיינים אף צפויים להשתלב בעבודה בחברת החשמל עם סיום לימודיהם. 
התחומים שילמדו בבית הספר יהיו בעלי הביקוש הגבוה במשק: חשמלאות מעשית ומיכון תעשייתי. מלבד לימודי המקצוע, התלמידים ילמדו גם לימודי ליבה כמו עברית, אנגלית ומתמטיקה, וכן לימודי קודש. 
שר העבודה והרווחה חיים כץ ציין כי " ההכשרה נבנית בשיתוף המעסיקים והתאם לצרכי שוק העבודה , ולתלמידים מובטחת עבודה בתנאים משופרים עם סיום הלימודים. בית הספר החדש יסייע לצעירים מהמגזר החרדי לקבל כלים חיוניים להשתלבות מיטבית בתעסוקה, תוך התחשבות באורח חייהם, ויתרום לסגירת פערים בחברה הישראלית". 
רשת עתיד מנהלת בית ספר מקצועי נוסף לנוער חרדי, בכפר חב"ד, בשיתוף עם חברת זוקו קטרפילר, שמכשיר את תלמידיו בתחום האוטוטרוניקה לצמ"ה. 

ידיעות נוספות

אם תרצו אין זו אגדה!

9 בדצמבר 2018

בעתיד רשת חינוך אנחנו מאמינים כי מטרתה העיקרית של מערכת החינוך היא הקניית עקרונות וערכים החיוניים לתפקודו של האדם בחברה איכותית ומתקדמת