רשת עתיד בקדמת החינוך הטכנולוגי - אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !

האולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה מ-7 בתי הספר של רשת עתיד, המפוקחים ע"י משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים, יום חמישי 16.05 במתחם 'כלמוביל' בראש העין.

⬇️ אז מה היה לנו שנה שעברה ב- 2018 ..

התלמידות והתלמידים מבתי הספר – עתיד מסעדה, עתיד ירכא, עתיד מעלות, עתיד עוצמ"ה זוקו קרית ביאליק, עתיד פלמחים, עתיד "אהלי תמימים" כפר חב"ד ועתיד קמ"ג – הציגו פרויקטים ייחודיים בפני השופטים והמבקרים בתחרות.
בין הפרויקטים המעניינים, ניתן היה לראות רעיונות כמו מערכת הדואגת להדלקת אורות אוטומטית ברכב בתנאי תאורה קשים, מערכת המונעת פתיחת חלונות הרכב במצב בו הנהג לא חגר חגורת בטיחות, ומערכת המחברת בין נורות ההתראה בלוח השעונים למערכת המולטימדיה של הרכב כאשר כל נורית שנדלקת מקבלת הסבר מיידי במסך והנחיות לנהג.
חבר השופטים שכלל בכירים בעולם הרכב בישראל ואת עירית פררה, ראש מנהל פדגוגיה ברשת עתיד, בחר בתיכון עתיד ירכא כזוכה במקום הראשון בתחרות, כאשר במקום השני זכה תיכון אופק טכנולוגי עתיד מעלות ובמקום השלישי תיכון עתיד עוצמ"ה זוקו קרית ביאליק.
הפרסים לזוכים הוענקו ע"י מנכ"ל רשת עתיד, מר מנשה סמירה ומנהל מחלקת ההכשרות במשרד העבודה, מר שולי אייל.

בעוד שבוע זה קורה שוב… 
תחזיקו אצבעות 🤞

ב-ה-צ-ל-ח-ה !

Palmahim Atid עוצמ"ה עתיד זוקו קרית ביאליק עתיד קמ"ג ‏אופק טכנולוגי עתיד מעלות‏ (‏תיכון עתיד אופק טכנולוגי‏)

אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !רשת עתיד בקדמת החינוך הטכנולוגי - אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !רשת עתיד בקדמת החינוך הטכנולוגי - אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !רשת עתיד בקדמת החינוך הטכנולוגי - אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !רשת עתיד בקדמת החינוך הטכנולוגי - אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !רשת עתיד בקדמת החינוך הטכנולוגי - אולימפיאדה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד !

ידיעות נוספות

דברים טובים קורים בעתיד !

14 במאי 2019

תודה לבית השני שלי תיכון עתיד קריית מוצקין שבזכותם הצלחתי להוציא תעודת בגרות מלאה עם ממוצע ציונים של 75 וכרגע אני נמצא בלימודי הנדסאי, ארצה להגיד בנוסף שללא בית הספר הזה לא