קבוצת הרובוטיקה של תיכון עתיד למדעים לוד, ה SPIKES, זכתה בפרס היזמות בתחרות הארצית של FIRST ישראל

תיכון למדעים עתיד לוד הוכר לאחרונה ע"י משרד החינוך כבית ספר ייחודי בתחום מנהיגות ומצוינות מדעית חברתית, והישגי קבוצת הרובוטיקה מדגישים שוב את הערכים אליהם מכוון בית הספר , ואת המשפט המוביל של הקבוצה- "אנחנו לא בונים רובוטים אלא אנשים".

הקבוצה זכתה בתחרות בפרס  היזמות הניתן לקבוצה  אשר בולטת בה רוח היזמות והצוות המדהים, שפיתחו יחד  תכנית עסקית המפרטת את מטרות הקבוצה ומבנה הקבוצה, ואשר יודעת להגדיר ולהשתמש  היטב במשאבי הקבוצה, הן הכלכליים והן האנושיים כדי להגשים את מטרותיה. הפרס ניתן גם על הפעילות הקהילתית הקשורה בפתיחת קבוצות רובוטיקה והפצת מדע וטכנולוגיה בעיר לוד. 
בנוסף,  זכו שניים מתלמידי הקבוצה, תומר סיטון ועדן בוהר, בפרסים אישיים.
פרס הטכניון, המזכה במלגת לימודים במוסד היוקרתי, ופרס נוסף המזכה בנסיעה לתחרות העולמית של FIRST  ביוסטון ארה"ב.  השניים קיבלו את הפרסים על מנהיגות, הובלת צוות, העלאת המודעות בנוגע למטרות הארגון, וכל זאת תוך הצגת מומחיות אישית.
רשת עתיד גאה ומברכת את קבוצת הרובוטיקה ואת מנהלת ביה"ס גאולה סטי על ההישגים המרשימים!

בתמונות: התלמידה עדן בוהר מקבלת את תעודת הפרס                                                                  קבוצת SPIKES 

עדן בוהר   פירסט

ידיעות נוספות

תלמיד תיכון עתיד למדעים בלוד אחד מ-70 בני נוער מצטיינים שהוזמנו למפגש עם הנשיא והרמטכ"ל

15 ביולי 2018

אריק בידר, תלמיד כיתה י"ב בתיכון עתיד , היה אחד מ-70 בני נוער מצטיינים לקראת שירות משמעותי בצה"ל, שהוזמנו לבית הנשיא וזכו להיפגש עם האזרח מספר 1 , עם החייל מספר 1 וקצינים בכירים נוספים.