עמותת יוניסטרים חנכה מרכז יזמות חדש בכפר חב"ד בשיתוף רשת חינוך עתיד

עמותת יוניסטרים חנכה אתמול מרכז יזמות חדש בכפר חב"ד במתחם בית הספר אוהלי תמימים של רשת חינוך עתיד. מדובר במרכז היזמות הראשון של העמותה במגזר החרדי. מרכז זה ישמש האב טכנולוגי בו בני נוער תלמידי ישיבת אוהלי תמימים יקדמו חברות סטארט אפ אותן יקימו במסגרת התכנית.

 

המרכז החדש אשר הוקם בשיתוף עם הפדרציה היהודית בלוס אנג'לס ורשת חינוך עתיד, נחנך רשמית  במעמד יו"ר עמותת יוניסטרים רוני צארום, מנכ"ל רשת החינוך עתיד מנשה סמירה, נשיא ומנכ"ל הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס ג'יי סנדרסון, הנהלת מוסדות חב"ד הרב מנחם לרר, מנכ"ל ישיבת 'אוהל תמימים' הרב שמואל ריינץ, מנכ"לית עמותת יוניסטרים בת שבע משה, בני נוער תושבי כפר חב"ד אשר ייקחו חלק בפעילות המרכז החדש ואורחים נוספים.

לאחר חודשים בהם נערכו תהליכי מיון נבחרו 20 בני נוער לנבחרת הפותחת של יוניסטרים בכפר חב"ד. המרכז החדש והראשון של העמותה במגזר החרדי בישראל, הוקם בישיבת 'אוהל תמימים', ינוהל על ידי אהרון גפני  וישמש האב טכנולוגי שם בני הנוער ישתתפו בתכנית יוניסטרים הכוללת למידה על עולם העסקים והיזמות, פיננסים, טכנולוגיה, מנהיגות ויזמות חברתית ואנגלית עסקית.

במסגרת תכנית יוניסטרים, בני הנוער יקימו וינהלו חברת סטארט אפ על כל שלביה – החל מהקמת חברה ותהליך סיעור מוחות, דרך סקר שוק, תכנית עסקית, אב טיפוס, גיוס הון מול משקיעים, ייצור שיווק ומכירה. את בני הנוער ילוו בהתנדבות אנשי עסקים אשר יעבירו את הידע העסקי שלהם ממקור ראשון לחניכים ויהוו עבורם מנטורים אישיים.

עמותת יוניסטרים פועלת בשותפות אסטרטגית עם פדרציית לוס אנג'לס במטרה להוביל לשינוי חברתי באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים ליזמות עסקית וחברתית. יוניסטרים הוקמה מתוך מטרה להעניק לנוער ולצעירים שגדלו בפריפריה החברתית והגאוגרפית את הכלים לקבוע את עתידם בעצמם, לפרוץ את המסגרת בה הם גדלים, להצליח ברמה האישית בעולם היזמות והעסקים ובמקביל להוביל מיזמים קהילתיים במטרה להשפיע על העיר בה הם גדלו. כל זאת לצד מפגש עם בני נוער מתרבויות ומגזרים שונים הקיימים במדינה ובכך להכשיר מנהיגות המקדמת דו קיום בארץ. את בני הנוער מלווים בהתנדבות מעל ל3,500 אנשי עסקים המעבירים את הידע העסקי ממקור ראשון ומהווים עבורם מודל לחיקוי. יוניסטרים פועלת ב60 יישובים ברחבי הארץ עם מעל ל2,000 בני נוער מכלל המגזרים במדינת ישראל.

 

 

ידיעות נוספות

אם תרצו אין זו אגדה!

9 בדצמבר 2018

בעתיד רשת חינוך אנחנו מאמינים כי מטרתה העיקרית של מערכת החינוך היא הקניית עקרונות וערכים החיוניים לתפקודו של האדם בחברה איכותית ומתקדמת