נבחרת הרובוטיקה של תיכון דתי עתיד "יגאל אלון" זכתה במקום הראשון בפרס התכנות בתחרות הרובוטיקה האזורית של FIRST.

בארבעת החודשים האחרונים עבדו תלמידי הנבחרת במרץ רב על בניית הרובוט ותכנותו. קבוצת התלמידים, בהנחיית המנטורים יוסי סימוני וחמוטל שלום, נפגשה מדי שבוע ויחד שיפרו את יכולות הרובוט שבנו כך שיבצע את הפעולות במהירות וביעילות.

במקביל לבניית הרובוט, עבדה קבוצת החקר על  מציאת פתרונות לשימוש במים אפורים והמליצה על סינון המים וניצולם להשקיה וניקיון.

במהלך העבודה התמודדו התלמידים עם אתגרים טכנולוגיים וחברתיים וידעו גם אכזבות וכישלונות. "זו הייתה הזדמנות עבורנו ללמוד על שיתוף פעולה, אחריות, הצבת מטרות ועמידה ביעדים".

צוות עתיד "יגאל אלון" וחברי הקבוצה רוצים להודות לכל מי שתמך בפעילות: עריית יהוד, גילי עירון ובמיוחד יוסי סימוני וחמוטל שלום, שהנחו את הקבוצה בהתנדבות והשקיעו בה את כל כולם!

ידיעות נוספות

האולימפיאדה הראשונה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד התקיימה במתחם כלמוביל בראש העין בהשתתפות תלמידי מגמות אוטוטורניקה מ 7 בתי ספר של רשת עתיד ומשרד העבודה

30 באפריל 2018

במקום הראשון זכו תלמידי תיכון  עתיד ירכא , במקום השני זכה תיכון  אופק טכנולוגי עתיד מעלות ובמקום השלישי תיכון עתיד עצמ"ה זוקו קרית ביאליק. כל בתי הספר הציגו פרויקטים מעניינים ומורכבים וזכו לתשבוחות מהשופטים