מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !

מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !

הפעלת מכונות באמצעות מחשבים ! 
כיום מפעלים רבים בארץ ובכל רחבי העולם עוברים לשיטה המודרנית לא עוד עבודה ידנית לא מדוייקת אלא מחשב המפעיל את המכונה בצורה מדוייקת לחלוטין.
שיטה זו חוסכת זמן ומשאבים אך דורשת כוח אדם מיומן, זה לא מקצוע שניתן ללמוד אותו במקום העבודה עצמו מאחר ונידרש זמן לימודים עיוני ומעשי רב.

אז מה לומדים במגמה?
מתחילים ממש מהתחלה בהיכרות עם עולם המושגים הטכנולוגי מכירים את החומרים לעיבוד, לומדים להכיר את המכונות הידניות כדי להכיר את השיטות של פעם שזהו הבסיס להכרת התחום, בהמשך עוברים אל מכונות ה- CNC המשוכללות, לומדים לתכנת את המחשב להכין את המכונות לעבודה נוסף לכך לומדים סרטוט מדוייק במחשב בתוכנות החדישות ביותר.

🔝יקבלו התלמידים בנוסף לתעודת הבגרות, גם תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה !
התעודה נחשקת בשוק העבודה ותעזור לתלמידים להשתלב בתחום.

מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !

ידיעות נוספות

🎖הכר את המתנדב🎖 מחוז מרכז גאה להוקיר את התלמידים שזכו באות "פעיל מצטיין" לנוער מתנדב ביה''ס כפר הנוער "עתיד" ע"ש יוענה ז'בוטינסקי

5 ביוני 2019

הכירו את שחף פוסט, תלמיד כיתה י' בתיכון "יוענה ז'בוטינסקי" בבאר יעקב. שחף הינו פעיל מרכזי במועצת התלמידים ומשמש כיושב ראש המועצה. בנוסף, הוא פעיל במועצת הנוער היישובית, ושותף להקמתה.

תלמידי מגמות פיזיקה וכימיה בעתיד, תיכון למנהיגות מדעית קהילתית סיימו סמינר בן יומיים במכללת אורט בראודה !

5 ביוני 2019

התלמידים ביצעו מעבדות בנושאי:✔️פוטוסינתזה✔️בישול מולקולרי✔️מיצוי וזיהוי קפאין✔️אוירונטוטיקה✔️מהירות האור ועוד… לסיום הכינו שפתון💄וקרם ידיים 🤲 במעבדת קוסמטיקה !