מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !

מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !

הפעלת מכונות באמצעות מחשבים ! 
כיום מפעלים רבים בארץ ובכל רחבי העולם עוברים לשיטה המודרנית לא עוד עבודה ידנית לא מדוייקת אלא מחשב המפעיל את המכונה בצורה מדוייקת לחלוטין.
שיטה זו חוסכת זמן ומשאבים אך דורשת כוח אדם מיומן, זה לא מקצוע שניתן ללמוד אותו במקום העבודה עצמו מאחר ונידרש זמן לימודים עיוני ומעשי רב.

אז מה לומדים במגמה?
מתחילים ממש מהתחלה בהיכרות עם עולם המושגים הטכנולוגי מכירים את החומרים לעיבוד, לומדים להכיר את המכונות הידניות כדי להכיר את השיטות של פעם שזהו הבסיס להכרת התחום, בהמשך עוברים אל מכונות ה- CNC המשוכללות, לומדים לתכנת את המחשב להכין את המכונות לעבודה נוסף לכך לומדים סרטוט מדוייק במחשב בתוכנות החדישות ביותר.

🔝יקבלו התלמידים בנוסף לתעודת הבגרות, גם תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה !
התעודה נחשקת בשוק העבודה ותעזור לתלמידים להשתלב בתחום.

מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !מגמת CNC ביה"ס תיכון עתיד קריית מוצקין !

ידיעות נוספות

מיומנה של מורה - מסע מרגש לפולין 2019

10 באפריל 2019

איזה יום ..ביקרנו במחנה ההשמדה אושוויץ – בירקנאו.לקח לי חצי יום להתאושש ולהצליח לכתוב מחשבות.אי אפשר להבין, להכיל, לתפוס את גודל הזוועה, גם שם.כשזה מול עיניי. הריחות, המיטות, ערימות הבגדים, הנעליים,

חגיגה של מדע ביהוד-מונוסון.

10 באפריל 2019

מעל 200 מורים ותלמידים מכיתות ה'-ט' מבתי הספר ביהוד-מונוסון והסביבה הציגו עבודות חקר מרתקות בכנס השנתי האזורי שהתקיים לראשונה באשכול פיס בעיר. ראש העיר, יעלה מקליס, מקימה צוות חשיבה שיורכב