יום הוקרה לשותפינו בקהילה בעתיד רשת חינוך 🙌

ביום שלישי 29.1.19 התקיים באולם הכנסים החדש של תיכון עתיד פלמחים יום הוקרה לשותפינו בקהילה. 
ליום זה הוזמנו שותפינו מהבסיס, מרשת עתיד, ממשרד העבודה, מהרשויות המקומיות ומגופים נוספים, כמו צהלה, "גדולים מהחיים" ומועדון ה-5.
את היום פתחנו לאחר התכנסות וכיבוד עשיר, בשירת מקהלת ביה"ס, שייצגה את כל שכבות הגיל, מט' עד י"ג, וריגשה את הקהל, בדברי ברכה ובקליפ בכיכובם ובהנחיית שוקי סלע, המורה למוסיקה של ביה"ס.
לאחר מכן ישבו האורחים עם תלמידים מביה"ס למעגלי שיח בנושא החינוך הטכנולוגי ומקדמי צמיחה אישית, ותרומת ביה"ס לתהליך.
בחלקו השני של היום, לאחר הפסקת קפה ומאפה, האזינו האורחים והתלמידים להרצאות קצרות בסגנון TED, שבהן הגיעה לידי ביטוי ייחודיות ביה"ס מנקודות מבט שונות: מורה מביה"ס דיברה על החדשנות בתפיסת הוראת המקצוע עם הפנים לטכנולוגיות העתיד, מת"לית ביה"ס ואחראית מערך המתנדבים דיברה על זיהוי צרכים והתאמת תוכניות אישיות למיצוי יכולות התלמידים, כולל הפעלת מתנדבים מהבסיס (שאחת מהם ייצגה את חבריה ודיברה על חוויית ליווי תהליך ההתפתחות של תלמידה), אם ותלמיד יב' שדיברו על חוויית ההצלחה, מתוך התאמה מירבית לכישורים, במקום תסכול של פוטנציאל לא ממומש במסגרות הקודמות בהן למד, ועו"ס תוכנית צל"ש הציגה את יתרונות הפרויקט, הנותן הזדמנות נוספת לבוגרות יב' לרכוש מקצוע לצבא ולחיים.
סגרו את סדרת ההרצאות בוגרת תוכנית צל"ש ובוגר ביה"ס, שממשיך ללמוד כעתודאי לתואר הנדסאי חשמל, במבט מסכם על הדרך שעברו, מנקודת מוצא של חוסר אמון בעצמם ועד להצלחה מוכחת, בזכות המעטפת של צוות ביה"ס. 
בסיום הארוע נשארו חלק מהאורחים לסייר בכיתות, ולהתפנק בסדנאות עיצוב השיער של ביה"ס.

יום הוקרה לשותפינו בקהילה בעתיד רשת חינוךיום הוקרה לשותפינו בקהילה בעתיד רשת חינוךיום הוקרה לשותפינו בקהילה בעתיד רשת חינוךיום הוקרה לשותפינו בקהילה בעתיד רשת חינוך

ידיעות נוספות

🎖הכר את המתנדב🎖 מחוז מרכז גאה להוקיר את התלמידים שזכו באות "פעיל מצטיין" לנוער מתנדב ביה''ס כפר הנוער "עתיד" ע"ש יוענה ז'בוטינסקי

5 ביוני 2019

הכירו את שחף פוסט, תלמיד כיתה י' בתיכון "יוענה ז'בוטינסקי" בבאר יעקב. שחף הינו פעיל מרכזי במועצת התלמידים ומשמש כיושב ראש המועצה. בנוסף, הוא פעיל במועצת הנוער היישובית, ושותף להקמתה.

תלמידי מגמות פיזיקה וכימיה בעתיד, תיכון למנהיגות מדעית קהילתית סיימו סמינר בן יומיים במכללת אורט בראודה !

5 ביוני 2019

התלמידים ביצעו מעבדות בנושאי:✔️פוטוסינתזה✔️בישול מולקולרי✔️מיצוי וזיהוי קפאין✔️אוירונטוטיקה✔️מהירות האור ועוד… לסיום הכינו שפתון💄וקרם ידיים 🤲 במעבדת קוסמטיקה !