המורה אטלה ספוביץ' מתיכון עתיד יגאל אלון – "מורת המאה" של החמ"ד.

בטקס מרגש קיבלה המורה אלה ספוביץ' את תואר "מורת המאה" של החמ"ד.

אלה, עולה וותיקה מברית המועצות, מלמדת מתמטיקה ומובילה את הקבוצה הניגשת ל 5 יח"ל ובזכות עבודתה העקבית בכל שנה ניגשים 20% מתלמידי יגאל אלון לבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יח"ל ועומדים בה בהצלחה רבה.

אלה מחנכת את תלמידיה לערכי עמל, התמדה והתמודדות עם משימות מאתגרות ונוטעת בהם שאפתנות להישגים גבוהים. יחסיה עמם מאופיינים בקרבה, אכפתיות ואקלים חינוכי המשמש כר פורה ללמידה ולצמיחה. במסגרת תפקידה אלה גם מובילה את צוות מתמטיקה בבית הספר, מלווה מורים חדשים ומציידת את המורים בכלים להוראת המקצוע.

על זאת, ועל היותה מורה פורצת דרך, מסורה ומשפיעה על התלמידים ועל הצוות, נמצאה אלה ראויה לאות "מורת המאה".

אלה היא המורה השניה מביה"ס עתיד יגאל אלון ביהוד מונוסון שזוכה השנה בפרס ארצי והיא מצטרפת לרונית ששון תמם, שזכתה בפרס המורה המצטיינת בתקשורת. כמו כן, זכה ביה"ס בפרס החינוך הערכי של ארגון המורים.

ידיעות נוספות

מיומנה של מורה - מסע מרגש לפולין 2019

10 באפריל 2019

איזה יום ..ביקרנו במחנה ההשמדה אושוויץ – בירקנאו.לקח לי חצי יום להתאושש ולהצליח לכתוב מחשבות.אי אפשר להבין, להכיל, לתפוס את גודל הזוועה, גם שם.כשזה מול עיניי. הריחות, המיטות, ערימות הבגדים, הנעליים,

חגיגה של מדע ביהוד-מונוסון.

10 באפריל 2019

מעל 200 מורים ותלמידים מכיתות ה'-ט' מבתי הספר ביהוד-מונוסון והסביבה הציגו עבודות חקר מרתקות בכנס השנתי האזורי שהתקיים לראשונה באשכול פיס בעיר. ראש העיר, יעלה מקליס, מקימה צוות חשיבה שיורכב