המורה אטלה ספוביץ' מתיכון עתיד יגאל אלון – "מורת המאה" של החמ"ד.

בטקס מרגש קיבלה המורה אלה ספוביץ' את תואר "מורת המאה" של החמ"ד.

אלה, עולה וותיקה מברית המועצות, מלמדת מתמטיקה ומובילה את הקבוצה הניגשת ל 5 יח"ל ובזכות עבודתה העקבית בכל שנה ניגשים 20% מתלמידי יגאל אלון לבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יח"ל ועומדים בה בהצלחה רבה.

אלה מחנכת את תלמידיה לערכי עמל, התמדה והתמודדות עם משימות מאתגרות ונוטעת בהם שאפתנות להישגים גבוהים. יחסיה עמם מאופיינים בקרבה, אכפתיות ואקלים חינוכי המשמש כר פורה ללמידה ולצמיחה. במסגרת תפקידה אלה גם מובילה את צוות מתמטיקה בבית הספר, מלווה מורים חדשים ומציידת את המורים בכלים להוראת המקצוע.

על זאת, ועל היותה מורה פורצת דרך, מסורה ומשפיעה על התלמידים ועל הצוות, נמצאה אלה ראויה לאות "מורת המאה".

אלה היא המורה השניה מביה"ס עתיד יגאל אלון ביהוד מונוסון שזוכה השנה בפרס ארצי והיא מצטרפת לרונית ששון תמם, שזכתה בפרס המורה המצטיינת בתקשורת. כמו כן, זכה ביה"ס בפרס החינוך הערכי של ארגון המורים.

ידיעות נוספות

🎖הכר את המתנדב🎖 מחוז מרכז גאה להוקיר את התלמידים שזכו באות "פעיל מצטיין" לנוער מתנדב ביה''ס כפר הנוער "עתיד" ע"ש יוענה ז'בוטינסקי

5 ביוני 2019

הכירו את שחף פוסט, תלמיד כיתה י' בתיכון "יוענה ז'בוטינסקי" בבאר יעקב. שחף הינו פעיל מרכזי במועצת התלמידים ומשמש כיושב ראש המועצה. בנוסף, הוא פעיל במועצת הנוער היישובית, ושותף להקמתה.

תלמידי מגמות פיזיקה וכימיה בעתיד, תיכון למנהיגות מדעית קהילתית סיימו סמינר בן יומיים במכללת אורט בראודה !

5 ביוני 2019

התלמידים ביצעו מעבדות בנושאי:✔️פוטוסינתזה✔️בישול מולקולרי✔️מיצוי וזיהוי קפאין✔️אוירונטוטיקה✔️מהירות האור ועוד… לסיום הכינו שפתון💄וקרם ידיים 🤲 במעבדת קוסמטיקה !