האולימפיאדה הראשונה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד התקיימה במתחם כלמוביל בראש העין בהשתתפות תלמידי מגמות אוטוטורניקה מ 7 בתי ספר של רשת עתיד ומשרד העבודה

האולימפיאדה הראשונה של מגמות האוטוטרוניקה מבתי הספר של רשת עתיד התקיימה היום במתחם כלמוביל בראש העין. בתחרות השתתפו תלמידי מגמות מ 7 בתי ספר של רשת עתיד המפוקחים ע"י משרד העבודה, כאשר בכל בית ספר עבדו התלמידים על פרויקט ייחודי לתחרות , אותו הציגו לפני השופטים והמבקרים. בין הפרויקטים המעניינים ניתן היה לראות רעיונות כמו מערכת הדואגת להדלקת אורות אוטומטית ברכב בתנאי תאורה קשים, מערכת המונעת פתיחת חלונות המכונית אם הנהג לא חגר חגורת בטיחות , ומערכת המחברת בין נורות ההתראה בלוח השעונים למערכת המולטימדיה של הרכב כאשר כל נורית שנדלקת מקבלת הסבר מידי במסך והנחיות לנהג.
חבר השופטים שכלל בכירים בעולם הרכב בישראל ואת עירית פררה , ראש מנהל פדגוגיה ברשת עתיד , בחר בתיכון  עתיד ירכא כזוכה במקום הראשון בתחרות, כאשר במקום השני זכה תיכון  אופק טכנולוגי עתיד מעלות ובמקום השלישי תיכון עתיד עצמ"ה זוקו קרית ביאליק.
את הפרסים לזוכים העניקו מנכ"ל רשת עתיד מנשה סמירה , מנהל מחלקת ההכשרות במשרד העבודה שולי אייל.  
אנו מברכים את הזוכים ואת כל המשתתפים על הפרויקטים המעניינים שהציגו, ומצפים כבר לתחרות בשנה הבאה!

 

 

 

ידיעות נוספות

תלמיד תיכון עתיד למדעים בלוד אחד מ-70 בני נוער מצטיינים שהוזמנו למפגש עם הנשיא והרמטכ"ל

15 ביולי 2018

אריק בידר, תלמיד כיתה י"ב בתיכון עתיד , היה אחד מ-70 בני נוער מצטיינים לקראת שירות משמעותי בצה"ל, שהוזמנו לבית הנשיא וזכו להיפגש עם האזרח מספר 1 , עם החייל מספר 1 וקצינים בכירים נוספים.