בתי הספר של רשת עתיד מדורגים גבוה בנתוני הבגרות של משרד החינוך

משרד החינוך מפרסם לראשונה לציבור את נתוני ממוצעי הציונים של הבגרויות בכל המקצועות בכלל בתי הספר בארץ .

מהנתונים עולה כי מספר בתי ספר של רשת עתיד מדורגים גבוה ברשימה:

תיכון עתיד למדעים לוד במקום הראשון בציונים בתנ"ך ובמקום שני בציונים במתמטיקה 5 יח"ל (בבתי הספר שבהם ניגשים לבגרות לפחות 70 תלמידים)
תיכון עתיד אלהליה באום אל פחם במקום השני בציונים באזרחות
תיכון עתיד אלמג'ד בטייבה במקום השלישי בציונים במתמטיקה 5 יח"ל מקרב כלל בתי הספר

מנהל תיכון עתיד אלמג'ד חוסני חאג' יחיא, אמר: "בשלוש השנים האחרונות אנחנו דואגים להגדיל את מספר הלומדים חמש יחידות מתמטיקה ואת מספר הלומדים ארבע יחידות מתמטיקה. יש לנו תוכנית ברורה שבתוך שנתיים לא יהיה תלמיד שיסיים י"ב בלי הצלחה בבגרות במתמטיקה בכל הרמות, זו המטרה שלנו".
חאג' יחיא הוסיף: "בית הספר משקיע שעות לתקן בית ספרי לתמיכה בתלמידי המתמטיקה. ציפינו לתוצאות האלה, כי אנחנו משקיעים המון בשנים האחרונות במקצוע הזה. בעקבות ההשקעה של בית הספר שמרנו על תוצאות גבוהות והגדלנו אותן. בנוגע להעתקות אני יכול להגיד באופן כללי שהחשד פחת השנה לרמה של אחוז בודד של מחברות פסולות".
מנהלת תיכון למדעים עתיד לוד גאולה סתי,  אמרה בהתייחסה להצלחת תלמידיה כי "יש לנו צוות מורים שעושה עבודתו נאמנה מאוד, מורים מאוד מגויסים, ומהצד השני אמצעי הוראה מגוונים, אנחנו עובדים בתוך מעבדות, משלבים עבודה מחוץ לבית הספר, מכניסים פרויקטים מיוחדים בתוך יום הלימודים שמפתחים את היכולות של התלמידים כמו מועדון דיבייט, במסגרתו הם לומדים איך להתבטא, להציג עמדה, להיות אובייקטיביים".

 

ידיעות נוספות

נחתם הסכם לבין רשת חינוך עתיד למועצה מקומית חורפייש להקמת והפעלת מרכז קהילתי  בתחומי  מצוינות פנאי תרבות וקהילה .

2 בינואר 2018

בכוונת ראש המועצה מופיד מרעי, יחד עם רשת חינוך עתיד,  להפעיל מערך חוגים לשעות הפנאי לאוכלוסייה רב גילאית בתחומים שונים , לקדם פעילות נוער וצעירים כמנהיגות מובילה , לצד קיום אירועי קתדרה תרבותיים, פעילות להעצמת נשים , ונשים מנהיגות בכפר.

נחתם הסכם קיבוצי למורות תכנית היל"ה

היום (יום ב', י"ד בטבת התשע"ח, 1 בינואר 2018) חתמו מנכ"ל רשת החינוך עתיד, מנשה סמירה, ומנכ"ל ארגון כוח לעובדים, עמי וטורי ונציגי וועד מורות הילה, על הסכם פורץ דרך המשפר באופן משמעותי את תנאי העסקתם של כ- 1200 מורות תכנית היל"ה העובדים בכל רחבי הארץ.

רשת עתיד חתמה על הסכם קיבוצי חדש עם עובדי כפרי הנוער

31 בדצמבר 2017

רשת עתיד, המנהלת את כפר הנוער עתיד רזיאל בהרצליה ואת כפר הנוער עתיד יוענה ז'בוטינסקי בבאר יעקב, חתמה עם ההסתדרות הלאומית ועם וועד העובדים של כפרי הנוער הסכם קיבוצי חדש לשלוש השנים הקרובות.
ההסכם כולל העמדת שכר המינימום על 5,850 ₪ לעובד במשרה מלאה, שבוע עבודה מקוצר לעובדים מעל גיל 55, מענק יובל לעובדים ותיקים, זכאות לגמולי השתלמות, ועוד.