בתי הספר של רשת עתיד מדורגים גבוה בנתוני הבגרות של משרד החינוך

משרד החינוך מפרסם לראשונה לציבור את נתוני ממוצעי הציונים של הבגרויות בכל המקצועות בכלל בתי הספר בארץ .

מהנתונים עולה כי מספר בתי ספר של רשת עתיד מדורגים גבוה ברשימה:

תיכון עתיד למדעים לוד במקום הראשון בציונים בתנ"ך ובמקום שני בציונים במתמטיקה 5 יח"ל (בבתי הספר שבהם ניגשים לבגרות לפחות 70 תלמידים)
תיכון עתיד אלהליה באום אל פחם במקום השני בציונים באזרחות
תיכון עתיד אלמג'ד בטייבה במקום השלישי בציונים במתמטיקה 5 יח"ל מקרב כלל בתי הספר

מנהל תיכון עתיד אלמג'ד חוסני חאג' יחיא, אמר: "בשלוש השנים האחרונות אנחנו דואגים להגדיל את מספר הלומדים חמש יחידות מתמטיקה ואת מספר הלומדים ארבע יחידות מתמטיקה. יש לנו תוכנית ברורה שבתוך שנתיים לא יהיה תלמיד שיסיים י"ב בלי הצלחה בבגרות במתמטיקה בכל הרמות, זו המטרה שלנו".
חאג' יחיא הוסיף: "בית הספר משקיע שעות לתקן בית ספרי לתמיכה בתלמידי המתמטיקה. ציפינו לתוצאות האלה, כי אנחנו משקיעים המון בשנים האחרונות במקצוע הזה. בעקבות ההשקעה של בית הספר שמרנו על תוצאות גבוהות והגדלנו אותן. בנוגע להעתקות אני יכול להגיד באופן כללי שהחשד פחת השנה לרמה של אחוז בודד של מחברות פסולות".
מנהלת תיכון למדעים עתיד לוד גאולה סתי,  אמרה בהתייחסה להצלחת תלמידיה כי "יש לנו צוות מורים שעושה עבודתו נאמנה מאוד, מורים מאוד מגויסים, ומהצד השני אמצעי הוראה מגוונים, אנחנו עובדים בתוך מעבדות, משלבים עבודה מחוץ לבית הספר, מכניסים פרויקטים מיוחדים בתוך יום הלימודים שמפתחים את היכולות של התלמידים כמו מועדון דיבייט, במסגרתו הם לומדים איך להתבטא, להציג עמדה, להיות אובייקטיביים".

 

ידיעות נוספות

אם תרצו אין זו אגדה!

9 בדצמבר 2018

בעתיד רשת חינוך אנחנו מאמינים כי מטרתה העיקרית של מערכת החינוך היא הקניית עקרונות וערכים החיוניים לתפקודו של האדם בחברה איכותית ומתקדמת