ביה"ס עתיד פלמחים חידש את פניו וחנך אולם תרבות וספורט חדש

בבסיס פלמחים התקיים השבוע טקס חנוכת ביה"ס המחודש של רשת עתיד לאחר תהליך שיפוץ ושדרוג שהחל במהלך חופשת הקיץ ונמשך בחודשים האחרונים. המהלך המשמעותי ביותר בתהליך השדרוג הוא תוספת של מבנה אולם תרבות וספורט. המבנה, ששימש קודם לכן את הבסיס הצבאי, שופץ וחודש לשימוש ביה"ס.
בטקס נכחו בכירים מאגף ההכשרות במשרד העבודה, שאחראי על ביה"ס, בראשות ראש האגף שולי אייל, שאף התכבד בקביעת המזוזה במבנה החדש, בכירי רשת עתיד בראשות המנכ"ל מנשה סמירה, ומפקד בסיס חיל האוויר פלמחים תא"ל נ', שהתכבד בגזירת הסרט.
לפני הטקס סיירו האורחים בבסיס המשודרג , בסדנאות ובכיתות ושוחחו עם התלמידים.
מנהלת ביה"ס, כוכי שלו, הודתה לכל השותפים בתהליך על תרומתם לקידום ביה"ס, ומפקד הבסיס הדגיש את נושא ההתנדבות בין חיילי הבסיס שמתנדבים בביה"ס על בסיס קבוע ונותנים השראה וסיוע לתלמידים.

 

 

ידיעות נוספות

האולימפיאדה הראשונה של מגמות האוטוטרוניקה ברשת עתיד התקיימה במתחם כלמוביל בראש העין בהשתתפות תלמידי מגמות אוטוטורניקה מ 7 בתי ספר של רשת עתיד ומשרד העבודה

30 באפריל 2018

במקום הראשון זכו תלמידי תיכון  עתיד ירכא , במקום השני זכה תיכון  אופק טכנולוגי עתיד מעלות ובמקום השלישי תיכון עתיד עצמ"ה זוקו קרית ביאליק. כל בתי הספר הציגו פרויקטים מעניינים ומורכבים וזכו לתשבוחות מהשופטים

קבוצת הרובוטיקה של תיכון עתיד למדעים לוד, ה SPIKES, זכתה בפרס היזמות בתחרות הארצית של FIRST ישראל

9 באפריל 2018

תיכון למדעים עתיד לוד הוכר לאחרונה ע"י משרד החינוך כבית ספר ייחודי בתחום מנהיגות ומצוינות מדעית חברתית, והישגי קבוצת הרובוטיקה מדגישים שוב את הערכים אליהם מכוון בית הספר , ואת המשפט המוביל של הקבוצה- "אנחנו לא בונים רובוטים אלא אנשים".